Zadzwoń! 533-668-194

skrzynia zlom

Skrzynia biegów na złom? Nasza firma odkupi od Ciebie skrzynię!

Skrzynie-biegow.pl
Skrzynie-biegow.pl 7 stycznia, 2019
Aktualizacja 2022/07/06 at 11:12 PM
2 min. czytania

Skrzynia biegów na złom – czy to jej koniec?

Skrzynia biegów – to tylko pozornie prosty element Twojego samochodu. Zawiera jednakże w sobie wiele elementów, które niestety bywają awaryjne. Jeśli skrzyni od jakiegoś czasu robi się głośniejsza, biegi coraz trudniej „wrzucić” a osoby jadące z Tobą w aucie zwracają Ci uwagę, że coś jest nie tak – może to oznaczać, że przy najbliższej wizycie u swojego mechanika usłyszysz z jego ust „skrzynia biegów na złom”.

Zastanawiasz się jak uda Ci się nazbierać pieniądze na następną, przecież to drogi element! Jeśli mechanik mówi, że skrzynia ma iść na złom – to dlaczego nie skorzystać z niej jako „dawcy organów” dla innych użytkowników pojazdu takiego samego jak Twój? Dlaczego miałbyś zostawiać swojemu mechanikowi uszkodzoną skrzynię biegów aby wywiózł ją na złom?

Wartość uszkodzonej skrzyni biegów

Wartość uszkodzonej skrzyni biegów pozornie jest niewielka – a zakup następnej to duży wydatek – my to wiemy – dlatego nasza firma chętnie odkupi od Ciebie skrzynię biegów! Wykorzystujemy nowoczesne technologie naprawcze skrzyń biegów, jednakże niejednokrotnie potrzebujemy starych części z używanych skrzyń – ponieważ nie wszystkie elementy występują jako części zamienne – a można swobodnie używać je wielokrotnie i z dużym powodzeniem.

Skrzynia biegów na złom – nic podobnego! Cena złomu motoryzacyjnego jest tak niska i nieopłacalna – że najlepszym rozwiązaniem jest odsprzedaż swojej skrzyni po naprawie własnego pojazdu – nasza firma chętnie odkupi od Ciebie skrzynię – i uczciwie zapłaci.

Skrzynia na złom – nic podobnego

Dokonaj naprawy własnego samochodu, wymontuj skrzynię – a następnie zamiast oddawać ją na złom – zadzwoń do naszej firmy. Chętnie odkupimy Twoją skrzynię biegów! Wykorzystamy jej sprawne elementy do napraw innych skrzyń biegów a Twój finalny koszt naprawy własnego pojazdu będzie dużo niższy.

Zamiast zostawiać mechanikowi swój „problem” w postaci uszkodzonej skrzyni – skontaktuj się z nami – dzięki temu Twój koszt naprawy pojazdu będzie niższy.

Udostępnij artykuł